REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o wiośnie rodzącej lato

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-04-26 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:46 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa o pełnym zaszczepieniu członków rządu i głowy państwa, także na wściekliznę. A także o wiosna, która boi się przyjść, bo po wyroku Trybunału Konstytucyjnego będzie musiała urodzić lato, nawet jeśli będzie brzydkie i pożyje krótko.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki właśnie otrzymałem z kancelarii premiera Mateusza na dzień dzisiejszy Morawieckiego pilne pismo o pełnym zaszczepieniu członków rządu i głowy państwa niestety podczas szczepień doszło do ataku terrorystycznego bojówki Antify, która przymusowo zaszczepiła wszystkich obecnych na wściekliznę, pozostawiając najważniejsze Rozwiń » osoby w państwie w rozpacz niezdolne do pełnienia swoich podstawowych funkcji ocalał tylko wściekły prezes i w nim teraz cała nadzieja, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do teologów braci Karnowskich drodzy bracia grzechem było wasze święto żywota nie zaznaczyć część rodacy jasna boi się przyjść, bo po wyroku Trybunału Konstytucyjnego będzie musiała urodzić lato nawet jeśli będzie brzydkie i pożyje krótko to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA