REKLAMA

Co zrobić aby smartfon przypomniał Ci o czymś w konkretnym miejscu?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-05-11 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:06 min.
Udostępnij:

Ile razy zdarzyło się Państwu zapomnieć coś załatwić? Na przykład podczas wizyty w centrum handlowym, gdy jedziemy w kilku sprawach, wyjąć z bankomatu gotówkę lub opłacić rachunek za komórkę. Albo wracając ze spaceru kupić w osiedlowym sklepie jajka na śniadanie? Rozwiń »

Dziś opowiem jak w prosty i szybki sposób ustawić w smartfonie przypomnienie w ustalonej lokalizacji. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam ile razy zdarzyło się państwo zapomnieć coś załatwić np. podczas wizyty w centrum handlowym, gdy jedziemy w kilku sprawach wyjąć z bankomatu gotówkę lub opłacić rachunek za komórkę albo wracając ze spaceru kupić w osiedlowym sklepie jajka na śniadanie dziś opowiem jak prosty szybki sposób ustawić w smartfonie przypomnienie ustalonej lokalizacji jeśli korzystają państwo iPhona w każdym urządzeniu jest Rozwiń » zainstalowana aplikacja o nazwie przypomnienia najpierw na dole ekranu należy dotknąć Klusika następnie wpisać treść przypomnienia i dotknąć drugi ikonki, która znajduje się tuż nad klawiaturą tu mamy do wyboru różne warianty jeśli dane adresowe mamy przypisane do naszego kontaktu w telefonie będziemy mogli ustawić przypomnienie tak, żeby pojawiło się po powrocie do domu, gdy przyjdziemy do pracy lub wejdziemy do samochodu możemy też oczywiście ręcznie wpisać konkretny adres i ewentualnie zwiększyć Promień zasięgu to przydatne, gdy jesteśmy w okolicy ani dokładnie w ustalonym miejscu podobne rozwiązanie ma aplikacja Górki, która jest dostępna na telefony i na telefony z Androidem służy ona do robienia różnego rodzaju notatek, które mogą również przypominać o sobie różnych ustalonych lokalizacjach jest również do robienia list możemy, więc zrobić tak, aby np. lista zakupowa pojawiła się w telefonie, gdy będziemy w sklepie w tej sytuacji najpierw trzeba dotknąć kolorowego prosi na dole ekranu potem wpisać treść notatki lub stworzyć listę i dotknąć ikonki Dzwoneczka po prawej na górze w pierwszej zakładce można ustawić konkretną datę i godzinę, a drugiej miejsce wystarczy wpisać adres lub nazwę do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA