REKLAMA

Aktualizacja Microsoft Outlook z błędami

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-05-12 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:09 min.
Udostępnij:

Dziś ważna informacja dla tych z Państwa, którzy korzystają z aplikacji Outlook. Jak się okazało, firma Microsoft udostępniła aktualizację z błędami, które praktycznie uniemożliwiają korzystanie z programu, bo nie da się pisać wiadomości e-mail. Po każdym wciśnięciu przycisku ENTER wpisywany tekst znika. Ponadto nie jest możliwe wyświetlanie zawartości maili. Programiści Microsoft pracują już nad naprawą aktualizacji. Powinna być udostępniona w ciągu najbliższych godzin. Rozwiń »

Co zrobić jeśli mają już Państwo zainstalowaną pechową aktualizację a muszą korzystać z Outlooka? Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam dziś ważna informacja dla tych państwa, którzy korzystają z aplikacji Outlook jak się okazało firma Microsoft udostępniła aktualizację z błędami, które praktycznie uniemożliwiają korzystanie z programu, bo nie da się pisać wiadomości e-mail po każdym wciśnięciu przycisku Enter wpisany tekst znika ponadto nie jest możliwe wyświetlanie zawartości mejli programiści Microsoftu pracują już nad naprawą Rozwiń » aktualizacji powinna być udostępniona w ciągu najbliższych godzin co zrobić jeśli mają już państwo zainstalowaną pechowo aktualizację muszą korzystać z aut luka najlepiej używać wersji przeglądarką owej lub aplikacji na urządzenie mobilne można ewentualnie przywrócić poprzednią wersję programu lub uruchomić druga w trybie awaryjnym najpierw należy wcisnąć przycisk Control i potem uruchomić program, aby wyjść z trybu awaryjnego wystarczy tradycyjnie zamknąć program Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA