REKLAMA

Google Meet dla wszystkich i... Nowości w aplikacji Gmail

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-05-13 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:42 min.
Udostępnij:

Popularne w zdalnej pracy wideokonferencje to nie tylko Microsoft Teams. Dużym konkurentem jest na przykład Zoom, ale dziś kilka słów o innym zawodniku. Google Meet jest od teraz dostępny dla wszystkich czyli żeby korzystać z tego narzędzia, nie trzeba specjalnie decydować się na płatny plan Google Workspace, czyli biurowy odpowiednik pakietu Office 365. Oczywiście są pewne warunki.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam popularne w zdalnej pracy wideokonferencje to nie tylko Microsoft Teams w dużym konkurentem jest np. zoom, ale dziś kilka słów o innym zawodniku Gogół mit jest od teraz dostępny dla wszystkich czyli, żeby korzystać z tego narzędzia nie trzeba specjalnie decydować się na płatne plan Google Workspace, czyli biurowy odpowiednik pakietu Office 365 oczywiście są pewne warunki po pierwsze trzeba mieć utworzone konto długu Rozwiń » to oczywiste po drugie, bezpłatna wersja ma pewne ograniczenia wideokonferencji może brać udział maksymalnie 100 osób nie uda się do nich dzwonić głosowo za pomocą połączenia telefonicznego ponadto po 30 września taka wideokonferencja będzie mogła trwać maksymalnie godzinę długo nic jest dostępny w wersji przeglądarki, ale oczywiście można pobrać aplikację na urządzenia mobilne jeśli korzystają państwo aplikacje Gmail na dole powinna być widoczna zakładka spotkanie lub nic zależnie od tego czy aplikacja jest w języku polskim angielskim wkrótce w aplikacji Gmail pojawią się kolejne zakładki dokładnie 2 związane z inną usługą, czyli Google czat z pierwszej będziemy mogli ratować z konkretnymi osobami w drugiej założymy pokoje, w których czatować będzie można grupowo i usług wcześniej była dostępna dla użytkowników pakietu dla firm nowości są udostępniane stopniowo, ale da się wcześniej włączyć należy w aplikacji Gmail wejść w ustawienia i sekcji ogólne zaznaczyć na samej górze Gulczas oraz spotkanie do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA