REKLAMA

Przypominamy: Nowa polityka prywatności Whatsapp od 15 maja. Co stanie się z kontem?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-05-14 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:09 min.
Udostępnij:

Często w Przewodniku Technologicznym poruszam wątek komunikatorów, bo sporo się tu dzieje. Nie raz mówiłem Państwu o nowej polityce prywatności Whatsapp. Chodzi przede wszystkim o przekazywanie danych Facebookowi, który nota bene jest właścicielem komunikatora. Nowy regulamin miał obowiązywać od lutego, ale względu na zamieszanie jakie pojawiło się po zapowiedzi zmian, jego wdrożenie przesunięto na 15 maja. Co zrobić aby nadal korzystać z Whatsappa?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam często w przewodniku technologicznym porusza wątek komunikatorów, bo sporo się dzieje nieraz mówiłem państwu nowej polityce prywatności whatsapp chodzi przede wszystkim o przekazywanie danych Facebookowi, który notabene jest właścicielem komunikatora nowy regulamin miał obowiązywać od lutego, ale ze względu na zamieszanie, jakie pojawiło się po zapowiedzi zmian jego wdrożenie przesunięto na 15 maja, aby nadal Rozwiń » korzystać z WhatsAppa trzeba będzie zaakceptować regulamin jeśli zwlekają państwo z decyzją na pewno będzie okazja na zatwierdzenie zmian bowiem komunikat regularnie pojawia się w aplikacji w przypadku odmowy po 15maja wciąż będzie można korzystać z aplikacji, choć de facto będzie ona bezużyteczna nie uda się czytać wiadomości oraz ich pisać, choć co ciekawe będą przychodzić powiadomienia i będzie można odbierać połączenia głosowe co zrobić albo zaakceptować zmiany w polityce prywatności i nadal korzystać z WhatsAppa lub zacząć korzystać z innego komunikatora do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA