REKLAMA

Najprostszy sposób na ruch to spacer

Przewodnik TOK FM dla Seniorów
Data emisji:
2021-06-16 18:50
Czas trwania:
01:40 min.
Udostępnij:

Jak zacząć spacerować, by było to przyjemnością, a nie męką? Ile czasu na to poświęcać? A co w sytuacji, gdy starsza osoba nie może opuścić domu?

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik senioralne Małgorzata Czyńska dzień dobra w dzisiejszej odsłonie przewodnika przyjrzymy się temu od czego najlepiej zacząć powrót do aktywności fizycznej najprostszą i darmową opcją jest po prostu spacer najlepiej spacerować każdego dnia na początek może to być nawet 1015 minut dziennie wokół bloku domu czy osiedla potem, o ile zdrowie pozwala można zwiększać i pokonywany dystans i ten pochodzenia ważna jest regularność i wypracowanie nawyku powinno być Rozwiń » teraz o tyle łatwiejsze, że pogoda sprzyja spędzaniu czasu nadwozia, a pandemia jest przynajmniej chwilowo w odwrocie codzienne chodzenie sprawia, że zapobieganie zanikowi mięśni, który jest główną przyczyną problemów z wiadrami, planując wyjście z domu dobrze jest wziąć pod uwagę pogoda jeśli żar leje się z nieba lepiej poczekać na wieczór albo wychodzić rano w ten sposób zmniejsza ryzyko zasłabnięcia, jeżeli jednak z jakichś powodów nie można wyjść na zewnątrz to warto pochodzić nawet po mieszkaniu wcześniej patrząc na zegarek by tego spece od zbyt szybko nie skończyć w sytuacji, gdy przed wyjściem z domu seniora blokuje lęk przed upadkiem co dobrze jest się temu rynkowi nie poddawać tylko skorzystać z dodatkowej pomocy w postaci placki balkoniku chodzika, ale więcej ten już w następnych przewodnikach, tak więc do usłyszenia przewodnik senioralne Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM DLA SENIORÓW

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA