REKLAMA

Janda: "Jestem już sobą tak zmęczona...” Lista 522.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2021-06-18 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:51 min.
Udostępnij:

W aktualnej Liście nie miało prawa zabraknąć komentarzy i odniesień do występu polskich piłkarzy na Euro, zatem nie zabrakło. Można także spodziewać się wysypu uszczypliwości po kolejnych, zapewne co najmniej równie fantastycznych występach naszych reprezentantów. Ale nie samą piłką a nawet nie samym chlebem człowiek żyje, mamy zatem także garść excelowych wierszy premiera Morawieckiego a nawet Krystynę Jandę, która - jak się wydaje - niechcący przedstawia opinię nie tylko własną. Rozwiń »

Do premier nie dołącza tym razem zwycięskie nagranie z ubiegłego tygodnia, bo Violetta Porowska wygrała już po raz trzeci i w kolejnej rywalizacji startować już nie może, takie mamy odwieczne zasady. Na drugim: niewyimaginowana trudność z wymówieniem słowa „wyimaginowany” a także prognoza pogody w wykonaniu niewykwalifikowanego najprawdopodobniej, ale jednak specjalisty.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA