REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o dzbanach i upałach

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-06-21 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:42 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa pragnie przypomnieć o urodzinach premiera Mateusza Morawieckiego. Mózg Państwa docenia poświecenie ministra dla państwa. Przestrzega również przed zbliżającymi się upałami.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty być zarażeni, a niezrażeni Brodacki cały kraj świętował urodziny premiera Mateusza nawet jak ktoś nie świętował to świętował, bo coś świętował po latach walk i klęsk zjednoczyli się pod przewodem zjednoczonej partii Prawa i Sprawiedliwości nie robotnicy czuj duch, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do ministra Michała Dworczyka, Rozwiń » który tak ciężko pracuje, że nie ma życia prywatnego na prywatnym koncie tylko zawodowy drogi panie Michale pańskie poświęcenie dla ojczyzny jest tak wielkie, że ojczyzna tego nie uniesie i uchu nomen omen oderwie się od izba rodacy i tajniacy jak już nieraz bywało w naszej ponurej historii było gorąco na szczęście mamy rząd i on te nasze rozpalone głowy schłodzi swoim zimnym i tempem cynizmem dziękujemy tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA