REKLAMA

Ćwicz umysł na Siłowni Pamięci

Przewodnik TOK FM dla Seniorów
Data emisji:
2021-06-21 18:50
Czas trwania:
01:30 min.
Udostępnij:

Warto ćwiczyć nie tylko ciało, ale i umysł. O to drugie można się zatroszczyć, korzystając z ćwiczeń dostępnych na stronie www.silowniapamieci.pl.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik senioralne Małgorzata Czyńska dzień dobre w zeszłym tygodniu zachęcam państwa do ruchu i do wejścia na spacer oczywiście, gdy temperatura na twarzy to pozwala dzisiaj chciałabym opowiedzieć o tym jak trenować umysł, dlaczego to ważne, bo zaburzenia pamięci potrafią być bardzo groźna jak podaje Fundacja stocznia co roku w Polsce 4000 zaginionych osób to osoby starsze, a liczba ta stale rośnie codziennie wychodzić z domu i nie może odnaleźć do niego drogi Rozwiń » powrotnej ponad 10 seniorów dlatego by przeciwdziałać pogorszeniu pamięci i problemom z logicznym myśleniem warto ćwiczyć umysł taki trening pomaga też terapii chorób otępiennych i dziś chciałabym zachęcić państwa do zapoznania się z siłownią pamięci to projekt wspomnianej fundacji stocznia, który można znaleźć pod adresem www kropkę siłownia pamięci kropkę PL na stronie dostępne są bezpłatnie m.in. różne ćwiczenia indywidualne i wykonanie w grupie jeśli ktoś z państwa nie ma dostępu do internetu wystarczy poprosić sąsiada lub kogoś rodzina wydrukowanie zestawów ćwiczeń, a więc jeszcze raz adres stronę www kropkę siłownia pamięci kropkę PL, czyli po prostu nazwa projektu siłownia pamięci, tyle że bez polskich znaków zapisy na dziś to już tyle do usłyszenia jutro o tej samej pazia przewodnik senioralne Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM DLA SENIORÓW

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA