REKLAMA

Problemy z przesyłką? Uważaj na oszustów. Możesz płacić prawie 200 zł miesięcznie!

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-07-12 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:28 min.
Udostępnij:

Jeśli dostaną Państwo SMS o rzekomych problemach związanych z jakimś zamówieniem, proszę zachować czujność. W tego typu wiadomościach znajdują się linki kierujące do stron łudząco podobnych do stron firm kurierskich.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam prywatność bezpieczeństwo to wątki, które staram się często porusza się w przewodnikach technologicznych wspominałem państwu np. o oszustach podszywających się pod firmy kurierskie i operatorów pocztowych zapraszam do naszego archiwum na tokfm PL oraz do naszej aplikacji mobilnej dziś kilka słów o kolejnym sposobie wyłudzania danych, który może nas sporo kosztować i to nie jednorazowo jeśli dostaną państwo SMS o Rozwiń » rzekomych problemach związanych z jakimś zamówieniem proszę zachować czujność w tego typu wiadomościach znajdują się linki kierujące do stron łudząco podobnych do stron firm kurierskich najlepiej na nie wchodzić sprawa będzie podejrzana jeszcze bardziej jeśli takiej zaznaczam podrobionej stronie okaże się, że trzeba opłacić cło i aby to zrobić należy podać dane adresowe numer karty proszę nie dać się nabrać, bo mogą być państwo zapisani do subskrypcji, która może kosztować 3999EUR miesięcznie to jest mniej więcej 180zł mowa zatem nie tylko o jednorazowej płatności, ale o opłacie pobieranej cyklicznie w skali roku to ponad 2000zł proszę zachować ostrożność Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej! Dostęp do nagradzanych podcastów, wszystkich audycji z anteny oraz Radio TOK FM bez reklam w świątecznej zniżce.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA