REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-07-12 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:43 min.
Udostępnij:

Polki! Polacy! Osoby tutejsze po operacji korekty płci! Zarażeni, a nie zrażeni! Brodacy! Sunie przez naszą umiłowaną i umęczoną ojczyznę parowy pociąg pancerny z Nowym Polskim Ładem za pieniądze brukselskich elit. Jak zapewnia w lokalnych mediach sędziwy maszynista Jarosław K. jego pociąg pancerny wkrótce przegoni szybką kolej Francji i Włoch.Nie dziwi więc, że pasażerami są sami wykolejeńcy i że pociąg jest na węgiel. Dostrzegam tylko, że jak na razie cała para idzie w gwizdek, więc pociąg stoi w nieszczerym polu. Rozwiń »
Korzystając z okazji chciałbym siem zwrócić bezpośrednio do Antoniego Macierewicza. Drogi panie Antoni, co z zamachem, czyli kiedy wysadzi pan rząd zjednoczonej kasą prawicy?
Rodacy i tajniacy! Miło mi ogłosić, że w rządowej loterii szczepionkowej sierotą losującą został mianowany Marek Suski. Nie będę podawał jego numeru telefonu, gdyż wszyscy warci nagrody już go mają. Powodzenia.
To tyle. Dziękuję za odwagę. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty bądź zarażeni, a niezrażeni Brodacki sunie przez naszą umiłowaną umęczoną ojczyznę parowy pociąg pancerny z nowym polskim ładem za pieniądze brukselskich elit jak zapewnia lokalnych mediach sędziwy maszynista Jarosławska jego pociąg pancerny wkrótce przegoni szybką kolej Francji i Włoch nie dziwi więc, że pasażerami są sami wykolejeń i że pociąg jest na Rozwiń » węgiel dostrzegam tylko jako mózg państwa, że jak na razie cała para idzie w gwizdek, więc pociąg stoi w niej szczerym polu, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do Antoniego Macierewicza drogi panie Antoni co zamachem czyli kiedy wysadzi pan rząd zjednoczonej kasą prawicy rodacy i tajniacy miło mi ogłosić, że w rządowej loterii szczepionkowej sierotą masująca został mianowany Marek Suski nie będę podawał jego numeru telefonu, gdyż wszyscy warci nagrody już mają powodzenia o tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA