REKLAMA

Opalenizna dawniej i dziś

Przewodnik TOK FM Na Zdrowie
Data emisji:
2021-07-19 14:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:48 min.
Udostępnij:

Opalać się czy nie? Być opalonym czy nie? A może stosować samoopolacz by wyglądać na opaloną ? A może iść do solarium ? Rozwiń »
Kiedyś sobie tym głowy nie zaprzątano. Było wiadomo, że opalony jest człowiek prosty. Ten który musi pracować na zewnątrz. Osoba ze sfery wyższej nie mogła być opalona. Byłoby to w złym guście.
Aż przyszła słynna francuska projektantka mody Coco Chanel i wszystko się zmieniło.
Latem 1923 roku przez nieuwagę przysmażyła się na jachcie. Zamiast się tym martwić przekuła ten fakt na rzecz modną. Prawdziwa influencerka.
Opalenizna stała się wyróżnikiem tych, których stać na wakacje, którzy nawet zimą mogą pojechac do ciepłych krajów lub na narty. A jak jest teraz ?
Może powoli modne staje posiadanie jasnej karnacji latem ?
Nasz stosunek do opalenizny jest sprzeczny. Wiemy, że istnieje związek między opalaniem się a nowotworami skóry. Widzi go 87 procent Polaków. 90 procent wie, że słońce przyspiesza starzenie się skóry.
Ale tylko co szósty rodak stosuje regularnie kremy z filtrem. Zapytani Polacy w znakomitej większości - 93 procent, twierdzą, że słońce dodaje im energii, a 8 na 10, że seksapilu. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
Wodnik TOK FM na zdrowie dzień dobry Ewa Podolska opalać się czy nie być opalony czy nie, a może stosować samoopalaczy wyglądać na opaloną, a może do solarium, kiedy sobie tym głowy nie zaprząta było wiadomo, że opalony jest człowiek prosty ten, który musi pracować ze osoba ze sfery wyższej nie mogła być opalona byłoby to złym guście aż przyszła słynna francuska projektantka mody Coco Chanel i wszystko się zmieniło latem 1923 roku przez nieuwagę przez marzyła się Rozwiń » na jachcie zamiast się martwić przekład ten fakt na rzecz modną prawdziwe influencerka opalenizna stała się wyróżnikiem tych, których stać na wakacje, które nawet zimą mogą pojechać do ciepłych krajów na narty jak jest teraz może powoli modne staje się posiadanie Jasnej karnacji latem nasz stosunek do opalenizny jest sprzeczne wiemy, że istnieje związek między opalaniem się nowotworami skóry widzi go 87% Polaków 90% wie, że słońce przyspiesza starzenie się skóry, ale tylko co szósty rodak stosuje regularnie kremy z filtrem zapytań Polacy w znakomitej większości 90% twierdzą, że słońce dodaje energii, a 80, że seksapil przewodnik medyczny od poniedziałku do piątku po czternastej 35 przewodnik TOK FM na zdrowie jeśli niema teraz czasu to wszystkie audycje jako podcasty publikujemy na tokfm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TOK FM NA ZDROWIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Słuchaj wszystkich audycji Radia TOK FM kiedy chcesz i jak chcesz - na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej!!

Dostęp Premium

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA