REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa z odezwą do Tomasza Piątka

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-07-19 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:39 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa o krytykujących rząd i wypowiedziach Marszałek Witek oraz kontroli mediów społecznościowych, a także o nowym programie "Pięć rózg i witek". Mózg Państwa ze wsparciem dla Tomasza Piątka.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki za nami smutny tydzień w wyniku gwałtownych burz podtopiona została zjednoczona kasą prawica, a po bestialskim ataku na marszałek Elżbietę Witek służby państwowe przeglądają media społecznościowe wszystkich beneficjentów programu 500 plus wszystkim krytykującym rząd i miejscowego proboszcza świadczenia zostaną wstrzymane Rozwiń » do czasu aż zmienią poglądy rząd nazwał ten program 5 Tusk i Witek, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do Tomasza piątka, który nie wychodzi z sądu oskarżony o zniesławienia po swoich licznych publikowanych śledztwa drogi Tomasz jako mózg państwa wystąpiłem o przyznanie diet państwowych za każdy dzień spędzony w sądzie rodacy i tajniacy Jarosławska ogłosił mamy czołgi mamy lufy ze swej strony dodam wygramy każdą walkę na poduchy to tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA