REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o ustawie medialnej i edukacji

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-07-26 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:50 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa odniósł się do zmian, jakie politycy chcą wprowadzić w ustawie o mediach. Przestrzega przed patrolami ideowych dwójek. Rozwiń »
Kancelaria Mózgu Państwa przypomina również o afrykańskich upałach Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki na naszych oczach trwa walka o pluralizm w mediach, a konkretnie o zamknięcie stacji TVN TVN 24 jak powiedział mi na ostatnim pisku premier Mateusz MO rząd ma ASA w rękawie jeśli ustawa nie przejdzie w miesiącach sierpniu wrześniu tzw. ideowe dwójki lokalny działacz PiS-u i wikary lokalnej parafii będą spacerować pod oknami Rozwiń » pukać do domów mieszkań, z których dobiegać będzie sygnał w razie telewizji złapany na tym procederze polskie rodziny będą musiały w akcie skruchy pocałować okazaną rękę prezesa Jarosława AK i od następnego miesiąca płacić wyższe podatki produkcja rąk prezesa już trwa śląskich hutach, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do bez głowie państwa Andrzeja Dudy drogi panie Andrzeju pańska nieobecność dobrze służy polskim sprawą i wierzę, że cały czas się pan czegoś uczy zachęcam do nauki języka polskiego rodacy i tajniacy klimat mamy już afrykański tylko nasze małpy są jakieś inne każda ma brzytwa to tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA