REKLAMA

Nowe Horyzonty już 12 sierpnia. Co w tym roku warto zobaczyć?

Przewodnik po Horyzont
Data emisji:
2021-08-02 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:16 min.
Udostępnij:

12 sierpnia po raz 21 rozpocznie się Międzynarodowy festiwal filmowy Nowe Horyzonty. W tym roku organizatorzy zdecydowali się na formułę hybrydową -filmy będzie można zobaczyć zarówno na ekranach wrocławskich kin, jak i podczas festiwalowych seansów online. A co tym razem znalazło się w selekcji? Rozwiń »
Kuratorzy proponują nam 3 reżyserskie retrospektywy: wszechstronnej belgijki Chantal Akerman, mistrza nurtu slow cinema Apiszaponga Werestakula i najciekawszej przedstawicielki tzw. nowej szkoły Berlińskiej Angeli Schanelec.

W ramach frontu wizualnego zobaczymy m.in. reinterpretację greckiego mitu o Dianie i Aketonie, czyli film Reduta Matthew Barneya.Norwestki Gritt czy rosyjską baśniową Córkę Rybaka.

W selekcji LOST LOST LOST kino z obrzeży, a “Mistrzowie” zabiorą nas do krajów azji: w tej sekcji spotkamy się z reżyserami z Filipin, Tajlandii czy Japonii.

Nie zabraknie festiwalowych hitów 2021 roku: Nowe Horyzonty zapraszają na najlepsze filmy z Berlinale i festiwalu w Cannes. a dla fanów i fanek krótkich firm: shortlista, gdzie m.in. polskie We Have one heart, Alicja i Żabka czy Dalej jest dzień.
Więcej szczegółów na stronie nowehoryzonty.pl. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik po horyzont 12sierpnia po raz 2001. rozpocznie się międzynarodowy festiwal filmowy nowe Horyzonty w tym roku organizatorzy zdecydowali się na formułę hybrydową filmy będzie można zobaczyć zarówno na ekranach wrocławskich kin jak podczas festiwalowych seansów online, a co tym razem znalazło się w selekcji to jest radiowy przewodnik po festiwalu Anna Piekutowska dzień dobry kuratorzy proponują nam 3 reżyserskie retrospektywy wszechstronnej Belgijki Chantal Ackermann Rozwiń » mistrza no to ślą Cinema pisze pomaga Westa kula najciekawszej przedstawicielki tzw. nowej szkoły berlińskiej Angeli Chanel Lec w ramach frontu wizualnego zobaczymy m.in. film Reduta mówił Arne ja norweski Green czy rosyjską baśniową córka rybaka selekcji Lost Lost Lost kina z obrzeży mistrzowie zabiorą nas do krajów Azji w tej sekcji spotkamy się z reżyserami z Filipin Tajlandii czy Japonii nie zabraknie festiwalowych hitów 2021 roku nowe Horyzonty zapraszają na najlepsze filmy Berlinale i festiwalu w Cannes dla fanów fanek krótkich form short lista, gdzie m.in. polskie Michael Hardt Alicja Żabka czy dalej jest dzień Radia TOK FM jest patronem festiwalu więcej informacji na stronie nowe Horyzonty Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK PO HORYZONT

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA