REKLAMA

Z Wrocławia do Cannes. Najważniejsze filmy minionego roku na Nowych Horyzontach

Przewodnik po Horyzont
Data emisji:
2021-08-04 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:07 min.
Udostępnij:

1379 kilometrów - taka odległość dzieli dwa Europejskie miasta - Cannes i Wrocław. Taką drogę przebyły filmy prezentowane na najważniejszej filmowej imprezie świata, które już od 12 sierpnia będzie można obejrzeć w ramach Międzynarodowego Festiwalu FIlmowego Nowe Horyzonty. Rozwiń »

Z największą ekscytacją oczywiście czekam na pokazy Tytanu, filmu nagrodzonego Złotą Palmą, feministycznego horroru, który wyreżyserowała Julia Ducournau. Najdzikszy, skandalizujący, kontrowersyjny tak o Tytanie mówiło Cannes, zobaczymy czy te opinie potwierdzą widzowie i widzki z wrocławiskich kin.

Ale tytan to nie jedyna propozycja, która z cannenskiej selekcji trafia na Nowe Horyzonty. Zobaczymy “Gorączkę” film rosyjskiego reżysera Kiriłła Srebrennikowa opowiadający o epidemii w postsowieckiej Rosji. Artystyczną Memorię z Tildą Swinton w roli głównej, irańskiego Bohatera, czy czarno-biały francuski film Paryż. 13 dzielnica.

Międzynarodowy Festiwal filmowy Nowe Horyzonty już od 12 sierpnia we Wrocławiu oraz online. Więcej szczegółów na nowehoryzonty.pl. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik po horyzont 1379km taka odległość dzieli 2EURpejskie miasta Cannes i Wrocław taką drogę przebyły filmy prezentowane na najważniejszej filmowej imprezy świata, które już od 12sierpnia będzie można obejrzeć w ramach Międzynarodowego festiwalu filmowego nowe Horyzonty to jest radiowy przewodnik po festiwalu Anna Piekutowska dzień dobry z największą ekscytację oczywiście czekam na pokazy tytanu filmu nagrodzonego złotą Palmą feministycznego horroru, który Rozwiń » wyreżyserowała Giulia dokonał najdzikszych skandalizujący kontrowersyjny taką pytanie mówił Kan zobaczymy czy tę opinię potwierdza widzowie Wicki wrocławskich kin, ale czytam to niejedyna propozycja, która w canneńskiej selekcji trafiła na nowe Horyzonty zobaczymy gorączkę film rosyjskiego reżysera Kiriłła Sieriebriennikowa opowiadający o epidemii w Polsce sowieckie Rosji artystyczną memory jest do usunięcia w roli głównej czy czarno-biały francuski film parę trzynasta dzielnica Radia TOK FM jest patronem festiwalu więcej informacji na stronie nowe Horyzonty Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK PO HORYZONT

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA