REKLAMA

Nowe Horyzonty po polsku

Przewodnik po Horyzont
Data emisji:
2021-08-05 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:22 min.
Udostępnij:

Premiera produkcji Netflixa, dokument o ubiegłorocznym proteście solidarnościowym z osobami LGBT+ oraz film o wyrwaniu się ze stereotypowych kobiecych ról z Agatą Buzek w roli głównej. polskie kina na festiwalu Nowe Horyzonty zaprezentuje się w znakomitej kondycji. Rozwiń »

Na festiwalu przed jesienną premierą na Netflixie, będzie można obejrzeć najnowszy film Piotra Domalewskiego ‘Hiacynt”. To kryminalna historia osadzona w latach 80 opowiadająca o tajemniczych zaginięciach młodych mężczyzn i losach policjanta uwikłanego w sprawę. W rolach głównych Tomasz Ziętek i Hubert Miłkowski.

Ciekawie zapowiada się też dokument inspirowany wydarzeniami z 7mego sierpnia 2020 roku, kiedy na ulicach Warszawy demonstrujący w obronie aktywistki LGBT Margot, starli się z brutalną agresją policji. Doszło do zatrzymań, a do aresztu trafiły bohaterki i bohaterzy wstrząsającego filmu Michała Bollanda.

Ostatnią propozycją, którą chcę Państwu polecić jest komedia obyczajowa Łukasza Grzegorzka “Moje wspaniałe życie”. Agata Buzek w roli emancypującej się od rodziny, pracy i nudnego życia Jo. Partnerują jej Jacek Braciak i Adam Woronowicz. Moje wspaniałe życie to jeden z filmów otwarcia tegorocznego festiwalu. Więcej informacji na stronie nowehoryzonty.pl Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik po horyzont premiera produkcji Netfliksa dokument o ubiegłorocznym proteście solidarnościowym z osobami LGBT plus oraz film o wyrywaniu się ze stereotypowych kobiecych ról polskie kino na festiwalu nowe Horyzonty zaprezentuje się w znakomitej kondycji to jest radiowy przewodnik po festiwalu Anna Piekutowska dzień dobry na festiwalu przed jesienną premierą na Netflixie będzie można obejrzeć najnowszy film Piotra Domalewskiego ja cent to kryminalna historia osadzona w Rozwiń » latach osiemdziesiątych opowiadająca o tajemniczych zaginięciach młodych mężczyzn i losach policjanta uwikłanego w tę sprawę w rolach głównych Tomasz Ziętek i Hubert Miłkowski ciekawie zapowiada się też dokument inspirowany wydarzeniami z 7sierpnia 2020 roku, kiedy na ulicach Warszawy demonstrujących w obronie aktywistki LGBT Margot stawili się z brutalną agresję policji doszło wtedy do zatrzymań do aresztu trafiły bohaterki bohaterze wstrząsającego filmu Michała Bulanda ostatnią propozycją, którą chcę państwu polecić jest komedia obyczajowa Łukasza Grzegorzka moje wspaniałe życie Agata Buzek w roli manty pływającej się od rodziny pracy i nudnego życia ją partnerują jej Jacek Braciak i Adam Woronowicz moje wspaniałe życie to jest jeden z filmów otwarcia tegorocznego festiwalu Radia TOK FM jest jego patronem, a więcej informacji na stronie nowe Horyzonty Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK PO HORYZONT

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA