REKLAMA

Erotyczny poemat, wystawa o zębach i animacja na żywo: wydarzenia towarzyszące festiwalowi

Przewodnik po Horyzont
Data emisji:
2021-08-06 16:50
Prowadzący:
Czas trwania:
01:26 min.
Udostępnij:

To jest radiowy przewodnik po festiwalu, nazywam się Anna Piekutowska, dzień dobry. 21 Międzynarodowy festiwal filmowy Nowe Horyzonty we Wrocławiu to nie tylko kino. .Organizatorzy jak co roku zapraszają na wydarzenia towarzyszące. Pierwsze z nich to wystawa, już którą już mogą Państwo obejrzeć w galerii Studio BWA.. „Z (don’t panic, kiss me)” twórczo koresponduje z tematyką i programem festiwalu, a jej tematem przewodnim są zęby. Rozwiń »

Kuratorka Ewa Szabłowska pisze tak: Postrzegamy zęby jako zbyt ważne by zostawić je stomatologom, wolnemu rynkowi oraz własnemu losowi i wraz zaproszonymi artystkami i artystami, proponujemy dotknąć ich narzędziami sztuki i poddać je pracy wyobraźni.
Podczas festiwalu we Wrocławiu odbędzie się też pokaz specjalny animacji "Diabeł nie zna granic". To film Mariusza Wilczyńskiego, artysty, którego poprzednie dzieło “Zabij to i wyjedź z tego miasta” otwierało Nowe Horyzonty w poprzednim roku. Wyjątkowe jest to, że film będzie powstawał na żywo, na oczach widowni do muzyki Marcela Markowskiego.

A na koniec polecam perła na którą szczególnie czekam, czyli wirtualny, erotyczny poemat stworzony do odbioru w rozszerzonej rzeczywistości o tytule Noccc.To polska premiera trójwymiarowyego i interaktywnego doświadczenia poezji i tańca, które było hitem tegorocznej edycji Sundance.Więcej szczegółów na nowehoryzonty.pl. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik po horyzont to jest radiowy przewodnik po festiwalu nazywam się Anna Piekutowska dzień dobry 2001. międzynarodowy festiwal filmowy nowe Horyzonty we Wrocławiu to nie tylko kino organizatorzy jak co roku zapraszają na wydarzenia towarzyszące pierwsze z nich to wystawa, którą już mogą państwo obejrzeć w galerii studio berła z Azji do pani Kiss mi twórczo koresponduje z tematyką i programem, a jej tematem przewodnim są zęby kuratorka Ewa Szabłowska pisze tak Rozwiń » postrzegamy zęby jako zbyt ważne by zostawić stomatologom wolnemu rynkowi oraz własnemu losowi i wraz zaproszonymi artystkami artystami proponujemy dotknąć ich narzędziami sztuki i poddać się pracy wyobraźni podczas festiwalu we Wrocławiu będzie też pokaz specjalny diabeł nie zna granic to film Mariusza Wilczyńskiego artysty, którego poprzednie dzieło zabito i wyjedź z tego miasta otwierało nowe Horyzonty w poprzednim roku wyjątkowe jest to, że film będzie powstawał na żywo na oczach widowni do muzyki Marcela Markowskiego, a na koniec polecam perły, na którą szczególnie czekam, czyli wirtualny erotyczny poemat stworzony do odbioru rozszerzonej rzeczywistości o tytule no to Polska premiera tego doświadczenia poezji tańca, które było hitem tegorocznej edycji Sundance Radia TOK FM jest patronem festiwalu, a więcej informacji na stronie nowe Horyzonty Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK PO HORYZONT

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA