REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o narkobiznesie w mediach

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-08-09 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:38 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa z apelem do obywateli o ostrożność. Mózg Państwa zwraca się również bezpośrednio do wicepremiera Jarosława Gowina, a także do wicepremiera Jarosława K.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a nie zdarzeń rodacy niech biją dzwony na trwogę niech dzieci płaczą kołyska jak ogłosił wicepremier Jarosław KO światowy narkobiznes czyha na polskie wolne media głównie na TVN 24, a on wie co mówi, bo sądzący po jego ostatnich wypowiedziach narkobiznes już do niego dotarł panie prezesie osobiście polecam ekstazy w żyłę i tyłem do przodu, Rozwiń » korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do wicepremiera Jarosława Gowina drogi panie Jarosławie kończ pan wstydu oszczędź rodacy i tajniacy policja na poważnie zabrała się za obywateli dlatego jako mózg państwa zalecam widzisz patrol rób radiowóz uciekał ile sił w nogach i uważaj na strzały ostrzegawcze dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA