REKLAMA

Reasumpcja. Lista 528

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2021-08-13 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
13:45 min.
Udostępnij:

Tydzień temu, wspominając o sezonie ogórkowym i niewielkiej liczbie nowych propozycji liczyłem, że pojawi się ich więcej ale w najdalej idących obawach nie spodziewałbym się, że jedna z nich będzie taka. Po wydarzeniach „bez żadnego trybu” i „trzeba anulować, bo my przegramy” trudno było zakładać, że zabrną dalej, i to tak daleko. Zabrnęli. Rozwiń »

Poza „reasumpcją” jest jeszcze premier Morawiecki, w swym wierszu jeszcze bardziej odklejony niż zwykle, Witold Waszczykowski z trudem artykułujący słowa, w tym to najtrudniejsze do wymówienia ale też - Pawłowicz na okładce i próba mikrofonu.

Do premier dołącza anegdota o dziadku wnuczki Stanisława Różewicza, Julii - to nagranie zwyciężyło w poprzednim notowaniu a na miejscu drugim znalazła się wypowiedź pełniąca obowiązki odpowiedzi w wykonaniu niepełniącego obowiązków Rzecznika Praw Dziecka Rzecznika Praw Dziecka.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Posłuchaj o tym, co ważne w TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam 40% taniej! Bądź na bieżąco.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA