REKLAMA

Mózgu Państwa o podwyżkach dla urzędników

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-08-30 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:34 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa przypomina o terminach składek ZUS i PIT, bo tylko tak możemy sfinansować podwyżki dla posłów, ministrów i prezydenta. Wspomina również lato, którego w tym roku nie było i odnosi się do sukcesów polskiego rządu.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki premier Mateusz MO poprosił mnie bym przekazał co nas tym tych dramatycznych chwilach, kiedy nasz naród broni się przed uzbrojoną przez Łukaszenkę armią uchodźców nie możemy zapominać o terminach składek ZUS i PIT, bo tylko tak możemy sfinansować podwyżki dla posłów ministrów i prezydenta, a co oni przecież są salą, Rozwiń » którą wiatr wciska wam oczu, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do zamaskowanych uzbrojonych mężczyzn na granicy polsko białoruskiej moi drodzy terroryści zakończmy to szybko bezkrwawo, a więc, jakie są wasze żądania rodacy i tajniacy oto kończy się lato, którego nie był podobnie rzecz trzyma sukcesami naszego rządu to tyle dziękuję za 2 Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA