REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o stanie wyjątkowym

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-09-06 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa o wyjątkowym premierze i wicepremierze, a także o pancernym bunkrze. Mózg Państwa również przypominam, że poza wyjątkowymi wyjątkami, reszta kraju jest normalna.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki stało się nasz wyjątkowy prezydent zarządził stan wyjątkowy zaś wyjątkowe wicepremier do spraw bezpieczeństwa został natychmiast umieszczony w wyjątkowym opancerzonym bunkrze na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wyjątkowy premier zapewnił Polki i Polaków ich wyjątkowość moim obowiązkiem mózgu państwa jest Rozwiń » przypomnienie, że reszta kraju jest normalne, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do liści, które masowo przymierzają się do spada drogi liście wcale wam się nie dziwi rodacy i tajniacy przypominam, że osiemnastowiecznej encyklopedii nowe Aten Benedykt Chmielowski pod hasłem smog napisał smog smoka pokonać trudno, ale starać się trzeba to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA