REKLAMA

Kancelaria Mózgu Państwa schodzi do podziemia

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-09-13 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:44 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa informuje o wojnie hybrydowej jakie Unia prowadzi z Polską. Doszło do zbombardowania miast,a na ulicach w akcje protestu płoną banknoty Euro. Liczmy zapasy na zimę!

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni niezrażeni brodaczy wybiła godzina prawdy dla naszej umiłowanej ojczyzny ze sąd nam larum grają krew ojców i Dziadów naszych zastygła w niemym przerażeniu jak dowiedział się przed chwilą Bruksela zbombardowała właśnie Rzeszów i Jasną górę, a rząd przedziera się na plaży w Rumunii 2 najgroźniejsi synowie Rzeczpospolitej bliźniacy Karnowscy Rozwiń » zbiegli na Białoruś wizja udzielono im azylu politycznego w całym kraju płoną stosy banknotów euro na znak niezłomnego oporu Polaków Polacy do broni czas się zbroić broni najbardziej mordercom w poczucie humoru tylko tak jeszcze raz zwycięży, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do kanclerz Angeli Merkel, z którą nie miał czasu spotkać się prezydent Andrzej de droga pani Angelo gratuluje rodacy i tajniacy moja Kancelaria mózgu państwa schodzi do podziemi policzymy tam zapasy na zimę to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA