REKLAMA

Apple udostępnia iOS 15. Na które funkcje trzeba poczekać i jak uniknąć ewentualnych kłopotów?

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-09-20 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:06 min.
Udostępnij:

Rozpoczyna się tydzień, w którym będzie się działo sporo wokół firmy Apple. Po pierwsze, lada dzień do sprzedaży trafią nowe generacje iPhone'ów, iPadów i zegarków Apple Watch, a po drugie, już dziś ok. godz. 20:00 zostaną udostępnione nowe wersje systemów na urządzenia mobilne.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam rozpoczyna się tydzień, w którym będzie się działo sporo wokół firmy apu po pierwsze, lada dzień do sprzedaży trafią nowe generacje iPhonów iPadów i zegarków apel łączy, a po drugie, już dziś około godziny dwudziestej zostaną udostępnione nowe wersje systemów urządzenia mobilne i najstarszym smartfonem, na którym będzie można pobrać US 15 będzie iPhone 6 SA padły z 15 trafi na iPada Air 2 i nowsze tablety Rozwiń » z kolei najstarszym zegarkiem, na który będzie można wygrać łączyły z 8 będzie jego trzecia generacja w nowe systemy te poprawki nowy wygląd niektórych aplikacji i szereg dodatków np. na tabletach będzie można z wójtami robić to samo co do tej pory na iPhone ach, lub dzielić ekran podczas połączeń wideo First Time w nasionach zobaczymy np. odświeżono przeglądarka safari oraz będziemy mogli łatwo odczytać i skopiować tekst ze zdjęć ponadto przeprojektowano powiadomienia i zwiększono ochronę prywatności są też funkcje, na które trzeba będzie poczekać to m.in. fair play, czyli wspólne oglądanie filmów seriali lub słuchanie muzyki podczas połączeń wideo oraz raport prywatności, czyli zakładki, w której będzie można sprawdzić jak często aplikacji korzystają z udostępnionych przez nas uprawnień, czyli np. do zdjęć kamery mikrofonu instalacją najnowszych wersji systemów na iPhone czy iPadów powinna pójść bezproblemowo mimo wszystko przed aktualizacją warto pamiętać o 2 rzeczach po pierwsze, należy wykonać kopię zapasową zawartości urządzenia najłatwiej w chmurze najlepiej w komputerze po drugie warto upewnić się, że aplikacje, które są dla nas ważne i z których najczęściej korzystamy będą bez problemu działały na US 15 i iPadów z 15 do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA