REKLAMA

30% Polaków przyznało, że było sprawcą przemocy w rodzinie. O książce "Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach" opowiada Jacek Hołub

Dobra terapia
Data emisji:
2021-09-24 21:20
Audycja:
Prowadzący:
W studio:
Czas trwania:
23:32 min.
Udostępnij:

Jak można zadbać o zdrowie psychiczne nastolatków? Jak nastolatki i nastolatkowie sami mogą o siebie dbać w tym aspekcie zdrowia? Jakie konsekwencje ma zbytnie ingerowanie w świat społeczny i szkolny dziecka? Jaka presja jest nakładana na dzieci i młodzież? - Ilość opcji, często wzajemnie wykluczających się, które są oferowanemu współczesnemu nastolatkowi powodują, że często znaleźć punkt odniesienia - mówi dr n. med. Tomasz Srebnicki, psycholog, psychoterapeuta dzieci i młodzieży. Rozwiń »

Co towarzyszy dzieciom dorastającym w "Domu w butelce"? Często to wstyd, przemoc, zaniedbanie, niepewność, wieczna huśtawka. Jakie to ma konsekwencje dla nich w dorosłym życiu? I czy dla wszystkich są takie same? Jak wesprzeć dzieci, których rodzic lub rodzice są uzależnieni od alkoholu? O książce "Dom w butelce. Rozmowy z Dorosłymi Dziećmi Alkoholików" opowiada jedna z jej autorek Agnieszka Jucewicz (drugą autorką jest Magdalena Kicińska).

Dlaczego przemoc w Polsce ma twarz mężczyzny? Ile osób w Polsce jest dotkniętych tych problemem? Skąd ta niemoc w polskich instytucjach w starciu z problemme przemocy w rodzinie? Jak można pomóc sprawcom przemocy? I czy warto? Zuzanna Piechowicz rozmawia z Jackiem Hołubem, autorem książki "Beze mnie jesteś nikim. Przemoc w polskich domach". Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: DOBRA TERAPIA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA