REKLAMA

Mózg Państwa na tropie neandertalczyków

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-09-27 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:41 min.
Udostępnij:

Kancelaria Mózgu Państwa o badaniach naukowców, którzy trafili na ślady neandertalczyków. Mózg Państwa odnosi się także do szczepień.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa, jaki Borac osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki miło poinformować, że ze środowiska naukowe Archeologicznego nadeszły wspaniałe wieści oto odkryli oni na Mazowszu ślady neandertalczyków to bomba naukowe jako mózg państwa natychmiast poprosiłem o przekazywanie wszystkich nowych odkryć i mogę państwa dziś poinformować okazało się, że ślady neandertalczyków prowadzą do Rozwiń » Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Alejach Ujazdowskich okrągłej sali plenarnej przy ulicy wiejskiej jak powiedzieli badacze jest szansa na pierwszy kontakt ludzkości z tym wydawałoby się dotąd wymarłym gatunkiem czekajmy na to z zapartym tchem, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do neandertalczyków radzę moim coraz podkreśliło, żeby startować w ludzkich wyborach politycznych rodacy i tajniacy wszystkich niechętnych szczepieniom zaszczepi koronawirus to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA