REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa odwołanej polskiej złotej jesieni

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-10-04 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:34 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa zaprasza do swojej kancelarii ministra spraw wewnętrznych i prezesa telewizji. Informuje również o przygotowaniach do produkcji nowej broni do walki o polskie granice. Rozwiń »
Kancelaria Mózgu Państwa informuje również, że w związku z inflacją, złotej polskie jesieni nie będzie. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa ich Polacy osoby tutejsze po operacji korekcji płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki jak wszyscy wiemy trwa wojna o nasze dywizje stoją nieubłaganie na polskiej granicy zaczęto już rozstrzeliwać pierwszych złapanych dziennikarzy Agencji Wywiadu wojskowego uzyskali dostęp do urzędów skarbowych w całym kraju jak grzyby po deszczu powstają fabryki amunicji, na którą przelewy już dawno POŚ pierwsze różańce Rozwiń » mają dotrzeć do żołnierzy za pół roku Gloria vitae z, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do szefa MSW Mariusza Kamińskiego drogi Panie Ministrze proszę do mnie wpaść dam panu adresy internetowe pod którymi można znaleźć jeszcze fajniejsze erotyczne filmy wideo może pan wziąć 6 Kurskiego obejrzymy razem rodacy i tajniacy z powodu wysokiej inflacji odwołano złotą polską jeśli to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA