REKLAMA

Messenger i Instagram w grupowym czacie

Przewodnik Technologiczny TOK FM
Data emisji:
2021-10-07 17:50
Prowadzący:
Czas trwania:
02:04 min.
Udostępnij:

To nie jest dobry tydzień dla Facebooka i jego serwisów. Przypomnijmy, ciemne chmury nad gigantem zebrały się w związku z zeznaniami przed amerykańskim kongresem byłej pracownicy tej firmy na temat rzekomych zysków z produktów szkodzących dzieciom. Rozwiń »

Ponadto, na początku tygodnia Instagram, Messenger, Whatsapp i wspomniany Facebook, zaliczyły kilkugodzinną awarię. Spowodowała ona spore straty finansowe, bo według doniesień, mowa tu o 6 miliardach dolarów, z kolei według serwisu Snopes straty reklamowe w tym czasie wyniosły nawet 80 milionów. To nie koniec ogromnych liczb. Dodajmy, że od serwisów społecznościowych Marka Zuckerberga odciętych było 3 miliardy użytkowniczek i użytkowników. Oczywiście, konkurencja skorzystała na awarii. Właściciel komunikatora Telegram pochwalił się 80 milionami nowych użytkowników. O "wielomilionowych" wzrostach wspominał też Signal.

Konkurencja nie śpi więc komunikatory co raz dzielą się nowościami w swoich aplikacjach, o czym nie raz wspominam w Przewodniku Technologicznym. Zapraszam do naszych podcastów na tokfm.pl oraz naszej aplikacji mobilnej. I dzisiaj będzie o nowości, która niedługo zawita do tych z Państwa korzystających z Messengera i Instagrama.

Źródło: https://messengernews.fb.com Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przewodnik technologiczny TOK FM Kamil Wróblewski zapraszam to nie jest dobry tydzień dla Boga jego serwisów przypomnijmy ciemne chmury nad gigantem zebrały się w związku z zeznaniami przed amerykańskim kongresem byłej pracownicy tej firmy na temat rzekomych zysków z produktów szkodzących dzieciom ponadto na początku tygodnia instagram Messenger whatsapp i wspomniany Facebook zaliczyły kilkugodzinną awarię spowodowała ona spore straty finansowe, bo wg doniesień mowa tu o Rozwiń » 61 000 000 000USD z kolei wg serwisu snop straty reklamowe w tym czasie wyniosły nawet 80 000 000USD, ale to nie koniec ogromnych liczb dodajmy, że od serwisów Marka Zuckerberga odciętych było 3 000 000 000 użytkowniczek i użytkowników oczywiście konkurencja skorzystała na awarię właściciel komunikatora telegram pochwalił się 80 000 000 nowych użytkowników o tu cytat wielomilionowych wzrostach wspomniał też sygnale konkurencja nie śpi, więc komunikatory coraz dzielą się nowościami w swoich aplikacjach, o czym nieraz wspominam w przewodniku technologicznym zapraszam do naszych podcastów na tokfm PL oraz do naszej aplikacji mobilnej i dzisiaj będzie nowości, która niedługo zawita do tych państw korzystających z messengera Instagrama rok temu Facebook zaczął udostępniać możliwość bycia w kontakcie z użytkownikami obu serwisów w 1 aplikacji, czyli np. na Messengerze można pisać dzwonić do ludzi z Instagrama i odwrót na Instagramie będziemy w kontakcie ze znajomymi z messengera funkcja ta jest udostępniana stopniowo, więc być może jeszcze do wszystkich nie dotarła wkrótce będzie można również tworzyć czaty grupowe z użytkownikami obu serwisów w 1 miejscu ponadto w takich dyskusjach będzie można przeprowadzać ankiety oprócz tego Messenger udostępnił 3 nowe motywy zmieniające wygląd czatów, jakie wypróbować należy wejść do konkretnej rozmowy dotknąć na górze ekranu aplikacji nazwę osoby i wejście do zakładki motyw do usłyszenia Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRZEWODNIK TECHNOLOGICZNY TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Black Weeks w TOK FM Premium to 60% zniżki na wszystkie pakiety. Podcasty i Radio TOK FM bez reklam w najniższej cenie w roku! Poznaj nowy pakiet "RAZEM" dla 3 osób.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA