REKLAMA

Powrót do Kielc, czołgiem pod wodę

Gościnnie: Polityka Insight podcast
Data emisji:
2021-10-12 16:10
Prowadzący:
Czas trwania:
01h 06:25 min.
Udostępnij:

W specjalnym, obronnym wydaniu podcastu Marek Świerczyński wraca do kieleckich targów MSPO, gdzie z prezesem Huty Stalowa Wola Bartłomiejem Zającem rozmawiał m.in. o bojowym wozie piechoty Borsuk i bezzałogowej wieży ZSSW, a z Remigiuszem Wilkiem z Grupy WB dyskutował o "wyciszonej sieciocentryczności". Relację z Kielc kończą rozmowy o lotnictwie: z przedstawicielem Lockheed Martin JR McDonaldem o F-35 dla Polski oraz z prezesem PZL Mielec Januszem Zakręckim o polskim samolocie, który znalazł się w finale konkursu na lekkie samoloty wielozadaniowe dla amerykańskich sił specjalnych. Rozwiń »

Na koniec zapraszamy nad Narew, gdzie Świerczyński przyglądał się ćwiczeniom, podczas których czołgi i inne pojazdy bojowe z 18 Dywizji Zmechanizowanej pokonywały rzekę po dnie i wpław. Dowódca nowego związku taktycznego gen. dyw. Jarosław Gromadziński opowiada, jak z Narwią poradzą sobie Abramsy. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: POLITYKA INSIGHT PODCAST

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA