REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o nadchodzących wyborach i zimie

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-10-18 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:36 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa wieszczy, że nadchodzą wybory. Prezentuje gasło wyborcze partii rządzącej: Jarosław Polskę zdław!. Rozwiń »
Kancelaria Mózgu Państwa ostrzega również, że nadchodzi zima. Zwiń «

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki prezes i wicepremier Jarosław KO udzielił serii bezkompromisowych wywiadów, a więc wiemy co będzie dalej przyspieszone wybory wyciekło już też główne hasło wyborcze i brzmi Jarosław Polskę z ław, bo władze się zdobywa prawdą prawo, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do prezydenta Andrzeja Dudę, Rozwiń » który zdobywa kolejne szczyty w Beskidy zachodnie drogi panie idę gratulujemy Himalaje czekają oczywiście Himalaje kłamstwa i idiotyzm rodacy i tajniacy nie pozwólmy by po raz kolejny zaskoczyła nas zim, kiedy przejdzie udawaj, że jej nie widzimy to najlepiej potrafi robić nasz dumny i bohaterski naród to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA