REKLAMA

"Coraz więcej osób z niepełnosprawnościami mówi otwarcie, że ma potrzeby seksualne. Przejmujemy głos i nie dajemy się «upupić»"

SexAudycja
Data emisji:
24-10-2021 23:00 (Powtórka: 02-01-2022)
Audycja:
Czas trwania:
39:55 min.
Udostępnij:

Przeciętnej pełnosprawnej osobie nie mieści się w głowie, że osoby z niepełnosprawnościami nie tylko mają potrzeby seksualne, ale dążą do ich realizacji, mają życie erotyczne i często bywa ono bardzo udane. Nierzadko do tej grupy zaliczają się także opiekunowie OzN i medycy. Fundacja Avalon aktywnie działa w zakresie edukacji seksualnej dla OzN, a także edukacji o seksualności OzN. Rozwiń »

W dzisiejszej SexAudycji o sukcesach i wyzwaniach, które stoją przed osobami działającymi na rzecz zmiany na polu edukacji seksualnej osób z niepełnosprawnościami, a także problemami związanymi z jej brakiem, opowiadały
Renata Orłowska blogerka Zaniczka, członkini zespołu eksperckiego Sekson, oraz Sylwia Wierzbicka, psycholożka w Kompleksowym Centrum Poradniczym Fundacji Avalon. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: SEXAUDYCJA

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA