REKLAMA

Poseł PiS: "Tak, chcę być w średniowieczu". Lista 538.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2021-10-29 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
12:06 min.
Udostępnij:

Pierwszy raz usłyszałem o istnieniu posłanki Anny Pieczarki. Niestety, zarazem usłyszałem również samą poseł. Jakąś część zadęcia i nadęcia podczas swojego późnonocnego sejmowego występu powinna moim zdaniem wymienić na znajomość polszczyzny i krztynę logiki w jednej ze swych "skrzydlatych myśli". Poseł Kaleta Piotr miał za to kilka godzin wcześniej flow: zadeklarował, że chce pozostać w średniowieczu w którym, jak zapewne słusznie przyznaje, rzeczywiście utknął. Rozwiń »

W najnowszej Liście Przebojów jest więcej sejmowych "kwiatków", między innymi - wielki powrót rekwizytów: poza tradycyjnymi prezentacjami zdjęć jeden z posłów napił się jakiegoś płynu z butelki przypominającej kształtem butelkę tradycyjnej wódki (albo octu lub denaturatu) inny poseł postanowił zrównoważyć picie wódki na sejmowej trybunie wertowaniem książki.

Do premier dołączają aż dwie propozycje z ubiegłego tygodnia: premier Morawiecki proszący o umożliwienie mu samounicestwienia i śpiewający "NowoRotę" Grzegorz Sroczyński. Na miejscu drugim - zwycięzca sprzed tygodnia, i dwóch: Maciej Głogowski.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA