REKLAMA

Życie i służba inspektor Biskupskiej. Przesłuchujemy byłą szefową Wydziału ds. Zwalczania Aktów Terroru

Gościnnie: Wysokie Obcasy
Data emisji:
2021-11-05 15:50
Prowadzący:
Czas trwania:
36:43 min.
Udostępnij:

W policji spędziła 21 lat, a służbę zakończyła na stanowisku naczelniczki Wydziału ds. Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego KGP. Dzisiejszą bohaterką podcastu Wysokich Obcasów jest mł. inspektor Grażyna Biskupska. Porozmawiamy o służbie kobiet w tak zmaskulinizowanej formacji oraz o tym, jak udaje się ten zawód połączyć z życiem rodzinnym. "Kobiety w tej pracy są bardziej skrupulatne, dokładniejsze, bardziej przenikliwe. Widzą to, czego faceci nie zobaczą" - mówi inspektor Biskupska w rozmowie z Agnieszką Urazińską. Będzie też o najgłośniejszych sprawach policyjnych w Polsce, w których nasza bohaterka brała udział - porwaniu i zabójstwie maturzysty w '97 oraz tragedii w Magdalence. Rozwiń »
Partnerem podcastu jest kanał CBS Reality, gdzie dostępne są wszystkie odcinki programu "Kryminalne akta inspektor Biskupskiej", w których poznajemy pracę byłej naczelniczki. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WYSOKIE OBCASY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA