REKLAMA

Morawiecki jak Sidorowski, Maciej jak Krzysztof. Lista 540.

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2021-11-12 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
09:21 min.
Udostępnij:

Pan premier Morawiecki po tym, jak ugruntował swoją pozycję poety piszącego w Excelu postanowił tym razem nawiązać do klasyków polskiego kina. W odróżnieniu od Maliniaka, do którego urody przyrównuje się wdzięk obecnego prezydenta, Morawiecki poszedł w Sidorowskiego z „Rejsu” usprawiedliwiającego okolicznościami zdrowotnymi nieobecność żony. W drugiej zaś części swojego intro do przemówienia Morawiecki, jak wielu innych w PiSie, próbuje naśladować niezapomniany występ trenera Jarząbka głoszącego hołdy do szafy. Rozwiń »

W tej liście jednak mamy także potęgę wyobraźni, bo jakże to wszak piękne widzieć głosy i słyszeć uśmiechy a także walkę z banałem: bo jakież to byłoby zwyczajne podać prawdziwe imię redakcyjnego kolegi, skoro można wymyślić mu zupełnie nowe.

Do premier dołącza nagranie, które niemal całkowicie zapełniło Listowe „pudło”, czyli Daniel Passent, Katarzyna Kasia i Cezary Łazarewicz cieszący się na przyjemność omawiania filmu, którego jeszcze nie widzieli.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Aż 60% taniej! Największa obniżka cen TOK FM Premium. Teraz podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 60% zniżką!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA