REKLAMA

Odc. 6 Krakowiak, gang obcinaczy palców i klub płatnych zabójców. Zlecenie zabójstwa Najsztuba: “Dwa miesiące chodziłem w kamizelce kuloodpornej”

Mafia po polsku
Data emisji:
2021-11-15 11:00
Audycja:
Czas trwania:
25:16 min.
Udostępnij:

Krakowiak był bardzo brutalnym bandytą a jednocześnie postacią na tyle mocną, że w czasie przestępczej działalności prawdopodobnie nikt mu się nie sprzeciwił. Dlatego dożył rozpraw sądowych, podczas których od pewnego momentu zaczął udawać wariata. Na te rozprawy chodziła córka jednej z jego śmiertelnych ofiar. Była uosobieniem wyrzutów sumienia. Patrzyła mu prosto w oczy. Krakowiak nie był w stanie znieść tego spojrzenia. Rozwiń »

Krakowiak nie jest jednak jedynym bohaterem tego odcinka “Mafii po polsku”. Autorzy opowiadają też o hiszpańskich i tureckich wyjazdach gangsterów, o klubie płatnych zabójców i gangu obcinaczy palców oraz o zleceniu zabójstwa Piotra Najsztuba. Ten, który miał zabić Najsztuba pewnego dnia uznał, że jego i jego niedoszłą ofiarę coś łączy, dlatego nie wahał się podjąć próby kontaktu. Jak to się odbyło? Posłuchaj odc. 6 podcastu “Mafia po polsku”. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MAFIA PO POLSKU

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA