REKLAMA

TOK360: 24 tys. nowych przypadków, hakerzy od maili Dworczyka są powiązani z Białorusią, nagrania z zatrzymania dziennikarzy

TOK360
Data emisji:
2021-11-17 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
18:26 min.
Udostępnij:

Kolejny czarny dzień w czwartej fali pandemii. Nie żyje ponad 450 osób. Rozwiń »

Pracodawcy będą mogli sprawdzać szczepienie pracowników na covid - jest to bardzo leniwy, ale jednak krok do przodu w przepisach, o które prosi biznes.

Chorzy na COVID Pacjenci Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie oskarżają personel o bezprawne pozbawienie ich wolności. Rozmawiał z nimi reporter TOK FM Tomasz Fenske.

W TOK 360 także nagranie z zatrzymania dziennikarzy przez Wojsko w pobliżu granicy.


Zmarły 463 osoby, rząd ogranicza się do dostawiania łóżek w zapychających się szpitlach - mimo jasnego i jednomyślnego stanowiska naukowców - mówiła o tym w Poranku Radia TOK FM prof. Joanna Zajkowska, Klinika Chorób Zakaźnych i Neuroinfekcji Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Cała rozmowa w Podcastach.

Nowy mail, nowe miłe słowa jakimi darzą się przedstawiciele rządu. Tym razem to szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk pisze do premiera Mateusza Morawieckiego o ówczesnej minister edukacji Annie Zalewskiej. Nie mają dobrych relacj.

Mandiant - amerykańska firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem - twierdzi, ze zespół hakerów powiązany z cyberoperacją Ghostwriter, w ramach której m.in. publikowane są maile polskich polityków, ma powiązania z białoruskim reżimem. O sprawie mówił w programie „A teraz na Poważnie” Piotr Niemczyk, ekspert z zakresu bezpieczeństwa i służb specjalnych. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA