REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o ataku państwa na Polakóiw

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2021-12-13 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:24 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa odnosi się do 40. rocznicy wprowadzenia stanu wojennego. W orędziu Mózg Państwa zwraca się również bezpośrednio do prezesa NBP. Przypomina również, że przychodzi czas stajenek oraz zaznacza, że najlepsze miejsce przy żłobie są już zajęte.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa Polki Polacy osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a niezrażeni Brodacki 40 lat temu państwo polskie napadło na swoich obywateli, a jakże wiele dzieli nas od tych ponurych wydarzeń dziś państwo polskie nakłada tylko na kobiety i to tylko na te, które stoją na ulicach warto było z losem się droczyć, korzystając z okazji chciałbym się zwrócić bezpośrednio do prezesa NBP Adama Glapińskiego i Rozwiń » drogi panie Adamie miałeś chamie złoty róg został ci pieniędzy druk rodacy i tajniacy w całym kraju ruszyły przygotowania do budowy stajenki rząd przypomina, że miejsca przy słowach zarezerwowane są dla zjednoczonej prawicy wraz z rodzina to tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA