REKLAMA

Co tak stuka? Polski Ład? A kto tak klnie? 546. Lista Przebojów

Lista Przebojów TOK FM
Data emisji:
2022-01-07 19:20
Prowadzący:
Czas trwania:
17:55 min.
Udostępnij:

Nacechowany pewną dozą bezczelności występ pani Reasumpcji zebrał dużo głosów, ale to Bogurodzica w wykonaniu radnej Lidii ze Starego Sącza po raz kolejny zdeklasowała konkurencję. Trzeba jednak zauważyć, że to już po raz trzeci z rzędu, dlatego to nagranie do premier już nie dołączy. Na miejscu 2. pani Reasumpcja o rzeczach godnych polskiego Sejmu na trzecim zaś – wyraźnie niedysponowany językowo premier Mateusz Morawiecki. Rozwiń »

W najnowszym, 546 notowaniu jako się rzekło – same premiery. Jest trochę hałasów: a to Polski Ład, czyli dziecko, a to sprzężenia zwrotne na konferencji ministra Niedzielskiego a to przekleństwa na sejmowej komisji. Poruszane jest jednak także kluczowe zagadnienie renesansu polskiego ziemniaka i uprawnienia, jakie wiążą się z profesorskim tytułem. Na koniec zaś: zdecydowanie nietuzinkowa wpadeczka antenowa.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: LISTA PRZEBOJÓW TOK FM

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj i słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA