REKLAMA

Polka za granicą - Włochy Danuty Indyk

Gościnnie: Wysokie Obcasy
Data emisji:
2022-01-14 15:50
W studio:
Czas trwania:
26:05 min.
Udostępnij:

W pochmurnym i nieprzyjaznym sezonie zimowym zapraszamy na odrobinę apenińskiego słońca. Nie ostrego, w którym Włochy smażą się przez całe lato, ale tego jesiennego, łagodnego, wyznaczającego czas zbiorów oliwek. Właśnie wtedy Kamila Kalińczak rozmawiała z Danutą Indyk, znaną w sieci jako Polka w Toskanii. Zwiedzimy prowadzoną przez Danusię agroturystykę i okoliczne wzgórza. "Jak ktoś przyjedzie do Toskanii, nie będzie to pierwszy i ostatni raz, na tym się nie skończy. Albo będzie cały czas o niej marzył, albo tutaj wracał" - ostrzega Danusia. Rozwiń »
Porozmawiamy o tym, jak wyglądają zbiory oliwek i jakimi grzechami nie kalać kuchni włoskiej. Przyjrzymy się też różnicom między północą, południem i centralną częścią Włoch. Na koniec jak w każdym odcinku zapytamy - co Polki mogłyby podarować Włoszkom, a Włoszki Polkom? Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WYSOKIE OBCASY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA