REKLAMA

TOK360: Już 100 tys. Polaków zmarło z powodu COVID-19, tarcza antyinflacyjna, rośnie budżet Kancelarii Premiera

TOK360
Data emisji:
2022-01-11 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
16:34 min.
Udostępnij:

Ponad 100 tysięcy osób z Covid 19 zmarło w Polsce od początku pandemii. To są dane oficjalne, to są zgony zarejestrowane jako covidowe. Tak naprawdę ofiar pandemii jest dużo dużo więcej. Mówiła o tym w programie „A teraz na poważnie” Maria Libura, ekspertka Centrum Analiz Klubu Jagiellońskiego. Cała rozmowa w Podcastach. Rozwiń »

„Negowanie wartości szczepień przeciw COVID-19 przez osoby pełniące funkcje publiczne powinno być niedopuszczalne i winno skutkować utratą stanowisk publicznych” - napisała w stanowisku Rada Medyczna przy premierze. Według Gazety Wyborczej jego publikację początkowo opóźniał szef rady Andrzej Horban, ale ostatecznie ukazało się ono na stronach rządowych.
- Chcieliśmy zdążyć, bo trwała dyskusja na temat odwołania małopolskiej kurator oświaty Barbary Nowak, która szczepienia przeciw COIVID nazwała eksperymentem - przyznał w Wywiadzie Politycznym członek Rady Medycznej przy premierze, prof. Robert Flisiak, prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

W maju TOK FM Premium 40% taniej. Podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA