REKLAMA

TOK360: Aktywistki uniewinnione w sprawie Maryi w tęczowej aureoli, NATO o bezpieczeństwie Ukrainy, Lex Czarnek w Sejmie

TOK360
Data emisji:
2022-01-12 18:00
Audycja:
Prowadzący:
W studio:
Czas trwania:
18:57 min.
Udostępnij:

Wczoraj przebiliśmy 100 tysięcy oficjalnych zakażeń. Jutro przebijemy 101 tysięcy. Zmarły 684 osoby chore na COVID-19. Mamy tez 16 173 nowe przypadki zakażeń koronawirusem. Rozwiń »
Rośnie liczba zakażeń omikronem - wśród wszystkich zakażeń koronawirusem w Polsce - ponad 8 procent, to zakażenia wariantem omikron. Mamy 234 potwierdzone przypadki, najwięcej na Pomorzu i na Mazowszu. Tyle że sekwencjonujemy zaledwie co setną próbkę.
Kolejny dzień słyszymy o scenariuszach katastroficznych, o niepokoju, o zagrożeniu jakiego nie było. I czekamy. Choć należało działać - mówił o tym w programie „Połączenie” Piotr Żakowiecki z Polityki Insight. Cała rozmowa w Podcastach.

To już nawet nie jest postępowanie dyscyplinarne. Prokuratura Krajowa chce postawić zarzuty sędziemu Krystianowi Markiewiczowi, prezesowi Stowarzyszenia Sędziów Iustitia. Bo bronił niezależności polskiego wymiaru sprawiedliwości i przestrzegania orzeczeń Trybunału w Luksemburgu. Skoro tak, w kolejce do zarzutów ustawia się gość „A teraz na poważnie” prof. Marek Chmaj - konstytucjonalista z Uniwersytetu SWPS. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Wszystkie audycje, kiedy chcesz! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA