REKLAMA

Herstorie: czwarta władza Katharine Graham

Gościnnie: Wysokie Obcasy
Data emisji:
2022-01-17 15:50
Czas trwania:
50:05 min.
Udostępnij:

Wychowywano ją na ozdobę salonów. Ojciec udziały w rodzinnej firmie wręczył jej mężowi - nie godzi się przecież, żeby mężczyzna pracował dla żony. Przez ponad dwie dekady była w cieniu swojego charyzmatycznego, ale i toksycznego małżonka: wiecznie krytykowana, uciszana, wyśmiewana, coraz bardziej znikała. Rozwiń »

Dopiero po czterdziestce i tragedii przejęła stery - własnego życia i biznesu. I, mimo paraliżującego braku pewności siebie, okazała się w tym dobra. Była pierwszą kobietą na kierowniczym stanowisku w grupie medialnej, a jej gazeta z drugorzędnego stołecznego dziennika stała się konkurencją dla “New York Timesa”. A po drodze doprowadziła do ustąpienia prezydenta i pomogła zakończyć wojnę.

W dzisiejszym odcinku naszego podcastu Herstorie Wysokich Obcasów Katarzyna Wężyk i Natalia Waloch opowiadają o legendarnej wydawczyni “Washington Post”, Katharine Graham. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WYSOKIE OBCASY

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Więcej niż na antenie! Teraz TOK FM Premium 30% taniej: podcastowe produkcje oryginalne, Radio TOK FM bez reklam i podcasty z audycji. Nie zwlekaj, słuchaj wygodniej!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA