REKLAMA

TOK360: 30 tys. nowych zakażeń, Brejza na senackiej komisji w sprawie Pegasusa, minął termin na zapłatę kary za Turów

TOK360
Data emisji:
2022-01-19 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
17:05 min.
Udostępnij:

Tylko dziś ministerstwo zdrowia poinformowało, że życie straciło 375 osób zakażonych covid-19. Dobowa liczba zakażeń skoczyła do 30 tys. To 90 procent więcej niż tydzień temu. W przyszłym tygodniu może być ponad 50 tysięcy - mówi Adam Niedzielski Rozwiń »
Obostrzenia niby są, ale właściwie ich nie ma - mówił o tym w programie Połączenie dr Piotr Karniej z Polskiego Towarzystwa Zdrowia Publicznego. Cała rozmowa w Podcastach.

Gościnią Macieja Głogowskiego w Poranku Radia TOK FM była dr Aneta Afelt , członkini zespół doradczy ds. COVID-19 Polskiej Akademii Nauk. I przytoczyła obrazek, który działa na wyobraźnię. Cała rozmowa w Podcastach.

Zbigniew Ziobro stopniowo unieważnia w Polsce Europejską Konwencję Praw Człowieka. Tym razem pomagają mu w tym sędzia dubler Mariusz Muszyński, prokurator stanu wojennego Stanisław Piotrowicz i była posłanka PiSu Krystyna Pawłowicz.
Cieszący się niesłabnącym autorytetem Trybunał Konstytucyjny odroczył ogłoszenie wyroku w sprawie oceny statusu polskich sędziów przez Europejski Trybunał Praw Człowieka. Tym samym biorąc pod uwagę jedno z orzeczeń Trybunału w Strasburgu, Muszyński jest sędzią we własnej sprawie.
I tak, krok po kroku Ziobro z Trybunałem odcinają nas odcinają nas od europejskiego systemu prawnego od TSUE i właśnie Europejskiego Trybunału Praw Człowieka. Mówił o tym w rozmowie z Jakubem Janiszewskim, w programie Połączenie, dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie Mikołaj Pietrzak. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA