REKLAMA

Pies w wielkim mieście. Jak mądrze adoptować czworonoga?

Gościnnie: Warszawa nadaje
Data emisji:
2022-01-21 05:30
Prowadzący:
Czas trwania:
56:20 min.
Udostępnij:

Tym razem mamy dużo szczekania prosto ze schroniska dla zwierząt na Paluchu. Zabrała nas tam autorka tego odcinka podcastu Karolina Sarniewicz, prywatnie właścicielka adoptowanego z tego schroniska niewielkiego kundla imieniem Czosnek. Na miejscu oprowadzali nas i opowiadali za-ca dyrektora schroniska Aleksander Sikorski i Sławomir Prochocki, specjalista od psów trudnych, które wymagają długiej pracy, zanim będzie można skierować je do adopcji. Rozwiń »
Dowiedzieliśmy się, że w schronisku jest teraz około 500 zwierząt, a bywało znacznie więcej, nawet dwa razy tyle. Ta obecna liczba to dobry znak, że bardziej o psy dbamy i częściej adoptujemy ze schronisk. O tym, jak sobie ułożyć życie z zaadoptowanym zwierzakiem, opowiada podczas rozmowy w studiu behawiorystka Jolanta Łapińska. Na zakończenie Dorota Sumińska, lekarka weterynarii i publicystka, czyta swój felieton o krętych i niełatwych relacjach psio-ludzkich na przestrzeni dziejów. Inaczej, co człowiek zrobił wilkom, a potem psom, by je do siebie przywiązać i udomowić. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WARSZAWA NADAJE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA