REKLAMA

TOK360: Burza po słowach Bidena o realności wejścia Rosjan na Ukrainę, Austria rozważa obowiązek szczepień, testy w aptekach

TOK360
Data emisji:
2022-01-20 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
20:07 min.
Udostępnij:

Z każdym dniem kolejne agresywne działania Rosji wobec Ukrainy stają się coraz bardziej prawdopodobne. Pytanie tylko, jakiego rodzaju. O możliwych scenariuszach mówił w TOK FM Kai Olaf Lang, atarszy analityk niemieckiego think tanku Stiftung Wissenschaft und Politik. Cała rozmowa w Podcastach. Rozwiń »

O tym, do czego służy izraelskie oprogramowanie Pegasus (bo na pewno nie do inwigilowania przeciwników politycznych), mówił w Poranku Radia TOK FM były szef Centralnego Biura Antykorupcyjnego Paweł Wojtunik. Rozmówca Karoliny Lewickiej tłumaczył, kiedy używanie Pegasusa jest dopuszczalne. Cała rozmowa w Podcastach.

Austriacki Parlament będzie głosował nad wprowadzeniem od lutego obowiązku szczepień przeciwko Covid-19 dla wszystkich dorosłych. Wyszczepienie w Austrii zatrzymało się na poziomie 75 procent. O tym, jak austriackie władze chcą to zmienić, mówiła w TOK FM dr hab. Justyna Miecznikowska z Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA