REKLAMA

TOK360: Nowe regulacje pandemiczne, spotkanie Blinken-Ławrow, zmiany w Polskim Ładzie - dwa systemy podatkowe

TOK360
Data emisji:
2022-01-21 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
15:33 min.
Udostępnij:

Mamy rekord infekcji, mamy też kolejne pomysły na szybsze wykrywanie zakażeń, ratowanie gospodarki, jest też niepokój, że spełnią się najczarniejsze pandemiczne scenariusze. Rozwiń »

Kolejny raz Siergiej Ławrow i Antony Blinken spotkali się w Genewie - rozmawiali dwie godziny, przełomu nie było, ale okazało się, że mało kto na ten przełom liczył.

Kolejne konsekwencje bałaganu wokół Polskiego Ładu - coraz więcej firm poszukuje księgowych.

- Wielokrotnie wyjaśnialiśmy, że nie zamierzamy zaatakować Ukrainy. Przedstawiciele władz Rosji nigdy jej nie grozili - mówił dziś w Genewie, po spotkaniu ze swoim amerykańskim odpowiednikiem, szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. Obaj dyplomaci rozmawiali po raz drugi w ciągu kilkunastu dni, rozmowy - jak twierdzą i jak spodziewali się eksperci - nie przyniosły przełomu, nie doprowadziły do deeskalacji, ale i Ławrow, i Blinken, mówili, że obie strony lepiej rozumieją swoje obawy.
Jednak doktor Anna Kwiatkowska z Ośrodka Studiów Wschodnich mówiła w TOK FM, że każda ze stron tego sporu miała inny cel: Amerykanie chcą pokazać jedność Zachodu, a Rosjanie - rozluźnić europejsko-amerykański Sojusz. Cała rozmowa w Podcastach. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: TOK360

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POSŁUCHAJ RÓWNIEŻ

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium 40% taniej. Radio TOK FM bez reklam, podcasty z audycji i podcasty tylko dla Subskrybentów.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA