REKLAMA

2# Czy wiesz, co "Polski Ład" zrobił z twoją pensją?

Mam pytanie
Data emisji:
2022-01-27 18:00
Audycja:
Prowadzący:
Czas trwania:
19:53 min.
Udostępnij:

Od początku roku polscy pracownicy i pracodawcy grają w płacową zgaduj-zgadulę. Zgadywankę urządził rząd, wprowadzając w życie tzw. podatkowy Polski Ład, który okazał się być raczej Ładem po Polsku. To, co miało być sprawiedliwą i zrozumiałą zmianą, stało się przedmiotem zdziwień i zaskoczeń, na razie w większości in minus. Większość z nas odbiera właśnie swoje wynagrodzenie i zastanawia się, co się właściwie z nim stało. I dlaczego. Rozwiń »
Jak nie stracić na Polskim Ładzie? Co trzeba wiedzieć, by poruszać się w podatkowym gąszczu? Co to jest PIT-2? Dlaczego ulga dla klasy średniej jest nieprzewidywalna?
700 stron rządowych przepisów w kilkadziesiąt minut; powiemy, kto na zmianach straci i dlaczego, gdy chodzi o podatki, tak ważne stało się teraz dobre zdrowie.
W drugim odcinku podcastu "Mam pytanie" odpowiemy na pytanie, dlaczego wciąż nie wiesz, ile zarabiasz (na rękę). I czy możliwe, że wyliczysz to sobie sam.
Partnerem podcastu jest firma doradcza EY. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: MAM PYTANIE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA