REKLAMA

Mróz gryzie, mors się śmieje. Jak wytrzymać zimę w mieście

Gościnnie: Warszawa nadaje
Data emisji:
2022-02-04 05:30
Czas trwania:
54:12 min.
Udostępnij:

Tym razem rozmawiamy o utrzymywaniu zimowej kondycji. Podcast zaczynamy od wejścia do lodowatej wody jeziorka Czerniakowskiego. Jest z nami grupa warszawskich morsów i nasz redakcyjny kolega Wojtek Karpieszuk, który - uwaga - morsuje po raz pierwszy. Fachowego wsparcia udziela mu doświadczony mors i pływak zimowy Paweł Borys. Rozwiń »
W rozmowie w studiu Dawid Krawczyk rozmawia z psycholożką sportu Jagodą Smoleńską. O tym, jak zaopiekować się sobą w chwilach kryzysu, by nie porzucić swoich planów aktywności, zwłaszcza w zimie, bo jak się dowiadujemy, w zimie, właśnie wtedy, gdy składamy sobie postanowienia noworoczne, łatwo nie jest.
Naszym gościem jest też długodystansowy wędrownik Łukasz Supergan, mieszkaniec Warszawy, choć często w mieście nieobecny z powodu przemierzania świata na piechotę, zwykle samotnie, zwykle w trudnych warunkach, często w zimie. Przeszedł tysiące kilometrów w Polsce i w różnych częściach świata. Dlaczego wędruje? Odpowiedź w jego felietonie kończącym ten odcinek podcastu.
Więcej odcinków na https://wyborcza.pl/warszawanadaje. Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: GOŚCINNIE: WARSZAWA NADAJE

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium teraz 40% taniej. Wybierz pakiet z aplikacją mobilną - podcasty, audycje i radio bez reklam zawsze pod ręką.

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA