REKLAMA

Orędzie Mózgu Państwa o promocji czytelnictwa

Prawda Nas Zaboli
Data emisji:
2022-02-07 16:30
Prowadzący:
Czas trwania:
01:33 min.
Udostępnij:

Mózg Państwa dostrzegł zwiększoną promocję czytelnictwa wśród Polaków. Z podziwem również wypowiada się o pracy polskich profesjonalistów, którzy malowali stępkę promu Batory.

AUTOMATYCZNA TRANSKRYPCJA PODCASTU

Transkrypcja podcastu
przerwany program, aby nadać specjalne wystąpienie mózgu państwa osoby tutejsze po operacji korekty płci zarażeni, a nie wrażeń rodacy w całym kraju jak grzyby po deszczu wyrastają w sklepach niedzielne wypożyczalni i czytelnie książkę protestuje tylko kościół katolicki, który miał dotąd monopol na niedzielne czytania i miło słuchać, że czytacie, korzystając z okazji chciałbym zwrócić bezpośrednio do posła Pawła Kukiza i drogi pan aż tak ciężkie haki na ciebie Rozwiń » ma Kaczy Ziobro Gliński coś tych chłopiec narozrabiał lip, a rodacy i tajniacy radujmy się, albowiem wszędzie w mediach możemy oglądać stępkę prawo Bator i mamy powody do radości, bo okazuje się, że mimo upływu wielu lat nie zardzewiała tak ta została profesjonalnie pomalowana brawo Morawiecki tyle dziękuję za odwagę Zwiń «

PODCASTY AUDYCJI: PRAWDA NAS ZABOLI

Więcej podcastów tej audycji

REKLAMA

POPULARNE

REKLAMA

DOSTĘP PREMIUM

Podcastowe produkcje oryginalne, podcasty z audycji TOK FM oraz Radio TOK FM bez reklam z 40% zniżką! Dobrego słuchania w 2023!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA