REKLAMA

Co dla kierowców i przewoźników zmienił pakiet mobilności od lutego 2022? Kogo czekają podwyżki związane ze zmianami przepisów? [sponsorowane]

Audioprezentacja
Data emisji:
2022-02-14 04:30
Audycja:
Czas trwania:
22:59 min.
Udostępnij:

To już trzeci odcinek podcastu, w którym rozmawiamy na temat zmian w ramach pakietu mobilności. 2 lutego weszły w życie przepisy dotyczące wynagrodzeń kierowców ciężarówek. Podwyżki obejmują również osoby, o których ustawa nie wspomina. Przewoźnicy boją się utraty pracowników, ostrzegają, że wiele firm nie udźwignie tego ciężaru, a jeśli znikną z rynku, w Europie mogą wystąpić problemy z towarem. Co wynika z pośpiechu i uchwalenia przepisów w ostatnim momencie? Czy przewoźnicy są świadomi istnienia tych zmian? Czym może skutkować niewiedza? Czy spóźnialscy mogą liczyć na jakąś taryfę ulgową? Co z pakietem osłonowym? O tym, jakie pułapki czyhają na przewoźników i co na to wszystko kierowcy, mówi Kamil Wolański, Kierownik Działu Ekspertów INELO.

DOSTĘP PREMIUM

TOK FM Premium - Radio TOK FM bez reklam: czyli TOK + Muzyka, podcasty z audycji Radia TOK FM oraz podcastowe produkcje oryginalne TOK FM. Tylko teraz w cenie 15 zł za miesiąc. Na zawsze!

KUP TERAZ

SERWIS INFORMACYJNY

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA